Trafik Sigortasında En İyi Fiyat Garantisi

%3 İndirim

Kupon Kodu Al

SİGORTAM.NET

Motif Kart Sahipleri Sigortam.net’te de Kazanıyor!

Motif Kart sahiplerini Sigortam.net’te kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor! %50’ye varan fiyat avantajı ve en iyi fiyat garantisi ile beraber Trafik Sigortasında %3 indirim Motif Kart sahipleri için sadece Sigortam.net’te!

20 sigorta şirketinin tekliflerini 2 dakikada karşılaştırıp %50’ye varan fiyat avantajıyla en uygun poliçeyi alırken indirim kodunuzu satın alma adımında kullanın, Trafik Sigortanızı %3 indirimle satın alın, taksit taksit ödeyin.

Kampanya Kuralları

  1. Kampanyadan Sigortam.net internet sitesinden Trafik Sigortası alan Motif Kart sahipleri; Trafik Sigortasında %3 indirim hakkı kazanacaktır.
  2. Kampanya sadece sigortam.net internet sitesinden alınan Trafik Sigortası poliçeleri için geçerlidir.
  3. Sigortam.net Sigorta destek hattından alınan poliçeler kampanyaya dahil değildir.
  4. Kampanyadan yararlanmak için motifkart.com.tr internet sitesindeki Sigortam.net Trafik Sigortası Kampanyasa sayfasından kupon kodu alınmalıdır.
  5. Alınan kupon kodu, Sigortam.net internet sitesinde ödeme aşamasında “Kupon Kodu” alanına girildikten sonra indirim tanımlanacaktır.
  6. İndirim tutarı ödemenin yapıldığı kredi kartına 6 iş günü içinde iade edilecektir.
  7. Motif Kart kampanyası, Sigortam.net’in diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
  8. Sigortam.net ve Motif Kart kampanyayı durdurma, koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  9. Kampanya kuponunuzu aldıktan sonra teklifleri görmek ve poliçenizi oluşturmak için bu link üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz:https://www.sigortam.net/zorunlu-trafik-sigortasi-fiyatlari